GSL239 LED panel
12 W, 22 W, 40 W, 72 W
Primjena
- Uredi, sobe za sastanke
- Izložbeni prostor
- Hoteli,bolnice
Prednosti
- Bridgelux LED čipovi velike snage sa 120 lm/W svjetlosne korisnosti
- Učinkovitost emitiranja svjetla do 90 lm/W
- Stupanj reprodukcije boje do 80 Ra
- Vlakna ekstrudiranog aluminija
- Vanjsko vodootporno napajanje
| Raspoloživa fotometrijska raspodjela | 150° |
| Stupanj reprodukcije boje (CRI) | 80 Ra |
| Temperatura boje svjetlosti (CCT) | 3000-6000 K |
| Svjetlosna korisnost | 120 lm/W |
| Izlazna snaga | 12 W, 22 W, 40 W, 72 W |
| Napon napajanja i frekvencija | AC 100-265 V, 50/60 Hz |
| Faktor snage | ≥0.9 |
| Učinkovitost napajanja | 85-88% |
| Napajanje | Vanjsko |
| Materijal kućišta | Aluminij | |
| Materijal sjenila svjetiljke | PMMA | |
| Boja | Srebrna | |
| Radna temperatura | -20~+40℃ | |
| Radni vijek | 50.000 h | |
| Stupanj IP zaštite | IP50 | |
| Prenaponska zaštita | Ne | |
| Kontrola vremena rada i prigušenja svjetlosti | Ne | |
| Daljinsko bežično upravljanje | Ne | |
| Promjer uvodnice kabela | ⌀ 6 mm | |
| Montaža | Ugrađeno | |
| Dimenzije i težina | ||
| 12 W | 300*300*16 mm / 0.8 kg | |
| 22 W | 300*600*16 mm / 1.8 kg | |
| 40 W | 600*600*16 mm, 300*1200*16 mm / 2.8 kg | |
| 72 W | 600*1200*16 mm / 5.5 kg | |
Djagrami instalacije
- Ugrađena instalacija
- Viseće instalacija
- Stropna instalacija
- Zidna instalacija
Fotografije reflektora u primjeni
Kontaktirajte nas
Ako ste zainteresirani za naše proizvode ili zajedničku suradnju, pošaljite nam upit i odgovorit ćemo vam u najkraćem roku!











