GSL245E LED sigurnosna svjetiljka za pješačke prolaze
18 W
Primjena
- Radni prostori
- Staze/prolazi
- Tuneli
Prednosti
- Bridgelux LED čipovi velike snage sa 130-140 lm/W svjetlosne korisnosti
- Patentirane leće sa kutom svjetlosnog snopa od 135°
- Odnos daljine i visine veći od 4:1 radi izbjegavanja „zebra“ efekta
- Učinkovitost napajanja 89-90%, faktor snage 0.95-0.98
- Aluminijska školjka sa integriranim zebrastim rebrima za odlično rasipanje topline
- Ugrađena litij-ionska baterija, vrijeme rasvjete hitne slučajeve 5 sati
| Raspoloživa fotometrijska raspodjela | 135° |
| Stupanj reprodukcije boje (CRI) | 75 Ra |
| Temperatura boje svjetlosti (CCT) | 5500-6000 K |
| Svjetlosna korisnost | 130-140 lm/W |
| Izlazna snaga | 18 W |
| Napon napajanja i frekvencija | AC 90-305 V, 50/60 Hz |
| Faktor snage | 0.95-0.98 |
| Učinkovitost napajanja | 89-90% |
| Napajanje | Ugrađeno |
| Materijal kućišta | Aluminij | |
| Materijal sjenila svjetiljke | Kaljeno staklo | |
| Boja | Srebrna | |
| Radna temperatura | -30~+40℃ | |
| Radni vijek | 50.000 h | |
| Stupanj IP zaštite | IP65 | |
| Prenaponska zaštita | Ne | |
| Kontrola vremena rada i prigušenja svjetlosti | Ne | |
| Daljinsko bežično upravljanje | Ne | |
| Promjer uvodnice kabela | ⌀6-8 mm | |
| Montaža | Nosač | |
| Dimenzije i težina | 310*119*100 mm / 1.6 kg | |
Kontaktirajte nas
Ako ste zainteresirani za naše proizvode ili zajedničku suradnju, pošaljite nam upit i odgovorit ćemo vam u najkraćem roku!



