GSL240 LED ulična svjetiljka
28 W, 42 W, 56 W, 70 W, 84 W, 98 W, 112 W, 140 W
Primjena
- Ceste i auto-putevi
- Vanjske industrijske površine

Prednosti
- Bridgelux LED čipovi velike snage sa 130-140 lm/W svjetlosne korisnosti
- Patentirane leće sa kutom svjetlosnog snopa od 135° i prilagodljivom distribucijom svjetla
- Odnos daljine i visine veći od 4:1 radi izbjegavanja „zebra“ efekta
- Radni vijek 50.000 sati
- Učinkovitost napajanja 90-91%, factor snage 0.95-0.98
- Stopa uštede energije veća od 70%
- Zaštita IP65 za svjetiljku i IP67 za napajanje
- Ekstrudirana aluminijska školjka sa ugrađenim zrakastim rebrima za odlično rasipanje topline
- Vanjsko napajanje za jednostavno održavanje
- Opcionalno: vremenski kontrolirano napajanje, solarne ploče
| Raspoloživa fotometrijska raspodjela | 135°*60° |
| Stupanj reprodukcije boje (CRI) | 75 Ra |
| Temperatura boje svjetlosti (CCT) | 3000-6000 K |
| Svjetlosna korisnost | 130-140 lm/W |
Krivulja distribucije svjetla

| Izlazna snaga | 28 W, 42 W, 56 W, 70 W, 84 W, 98 W, 112 W, 140 W |
| Napon napajanja i frekvencija | AC 90-305 V, 50/60 Hz |
| Faktor snage | 0.95-0.98 |
| Učinkovost napajanja | 90-91% |
| Napajanje | Vanjsko |
| Materijal kućišta | Aluminij |
| Materijal sjenila svjetiljke | Kaljeno staklo |
| Boja | Srebrna |
| Radna temperatura | -30~+55℃ |
| Broj operativnih sati rada | 50.000 h |
| Stupanj IP zaštite | IP65/IP67 |
| Stupanj IK zaštite | IK08 |
| Prenaponska zaštita | Da |
| Kontrola vremena rada i prigušenja svjetlosti | Opcionalno |
| Daljinsko bežično upravljanje | Opcionalno |
| Promjer uvodnice kabela | ⌀8 mm |
| Promjer cijevi za montažu svjetiljke | ⌀60 mm |
| Snaga | Dimenzije i težina |
| 28 W | 410*313*108 mm / 5.6 kg |
| 42 W | 410*313*108 mm / 6.3 kg |
| 56 W | 530*313*108 mm / 7.0 kg |
| 70 W | 510*313*108 mm / 8.7 kg |
| 84 W, 98 W | 565*313*146 mm / 9.6 kg |
| 112 W, 140 W | 689*313*146 mm / 11.2 kg |
Kontaktirajte nas
Ako ste zainteresirani za naše proizvode ili zajedničku suradnju, pošaljite nam upit i odgovorit ćemo vam u najkraćem roku!




